Aktuality

ZEMĚ ŽIVITELKA
Podtitul letošního ročníku zněl: "Cesta zemědělstvím"

V letošním roce jsme se poprvé účastnili výstavy Země Živitelka v Českých Budějovicích.
Jedná se o mezinárodní agrosalón s více než 100 tisíci návštěvníky a stovkami českých i zahraničních vystavovatelů. Letošní ročník byl jistě přelomový a přinesl množství novinek, jednotlivé zemědělské obory byly prezentovány napříč celým areálem. K vidění byla zemědělská technika, chov hospodářských a domácích zvířat, potravinářská výroba, rybářství, myslivost, včelařství, technologie.
Na návštěvníky čekal bohatý odborný i kulturní program, alespoň tak jsme to viděli z našeho pohledu. Opravdu to bylo pestré.
Po celou dobu se návštěvníci výstavy mohli zastavit na našem stánku v rámci expozice SZFI, kde mohli ochutnat, ale i zakoupit naše fermentované výrobky. Nabídka, ale i poptávka byla velmi velmi bohatá a myslím, že vše mělo pozitivní ohlas. Foto ZDE
Vepřová šunka Delikates, šunka nejvyšší kvalita (minimální obsah 95%masa) získala ocenění REGIONÁLNÍ POTRAVINA PRO KRÁLOVÉHRADCKÝ KRAJ 2017. Z celkových 136 výrobků od 36 výrobců toto ocenění získalo 8 výrobků. Naše vepřová šunka DELIKATES byla jedním z nich. Tohoto ocenění si velmi vážíme a děkujeme.
Dne 2.9.2017 proběhlo u příležitosti "Slavností královny Elišky " vyhlášení výsledků soutěže "Regionální potravina Královéhradeckého kraje 2017". Získali jsme ocenění na výrobek - vepřová šunka delikates - šunka nejvyšší kvality, s obsahem vepřového masa min. 95%.
Šunku můžete zakoupit na prodejnách Skaličan v akční ceně 149,- S DPH po celé září.

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Vážení zakazníci,
Od 4.9.2017 je na prodejně u závodu v České Skalici, Zelená 226 – opět standardní provozní doba a to od 8-16 hodin od pondělí do pátku. Děkujeme, že nám zachováváte Vaši přízeň.
POZOR POZOR !!!
Na všech našich podnikových prodejnách, tedy v České Skalici a Dolanech u Jaromeře můžete hradit svůj nákup PLATEBNÍ KARTOU!!!!!! Přijďte si k nám pohodlně nakoupit, těšíme se na Vás!!!
Personálně poradenská společnost Human Garden s. r. o. zprostředkovala odsouzeným nabídku pracovního uplatnění ve společnosti SKALIČAN a. s. Tato akciová společnost patří mezi významné zpracovatele a výrobce masa a masných výrobků na českém trhu a řadí se mezi společensky odpovědné firmy, které mají zájem o úspěšnou reintegraci osob po ukončení výkonu trestu zpět do běžného života.Více...

akce
Akční letáky podnikových prodejen a maloobchodu
akce
PRODLOUŽENÍ AKCE:
Od 8.6.-30.9.2017 můžete na našich prodejnách v České Skalici a v Dolanech u Jaroměře zakoupit akční chlazená kolínka:

koleno přední chlazené - cena 39,-Kč/kg
koleno zadní chlazené - cena 45,-Kč/kg


akceakce