Aktuality

akce
Stránka Akčních letáků a podnikových prodejen a maloobchodu není momentálně z technických důvodu k dispozici
akce
Vážení zákazníci,
od 1.4.2020 bude objednávkové centrum přijímat objednávky pouze do 14hodin.Jedná se o dočasné opatření.O změně Vás bude informovat.Děkujeme za pochopení.

INFORMACE PRO VLASTNÍKY AKCIÍ SPOLEČNOSTI SKALIČAN A.S. ZDE A ZDE


HLEDÁME NOVÉ KOLEGY a ŘIDIČE
Výrobu tradičních zabijačkových pochoutek jako jsou ručně špejlované jaternice, ručně špejlovaná hrubosekaná jelítka, prejty a spoustu dalšího zahajujeme od 1.10.2020, stejně tak i výrobu naší vyhlášené vinné klobásy s lepkem.

Připravili jsme pro Vás novinku v našem portfoliu : SKALICKÁ TLAČENKA MASOVÁ (jenž je letos nominována na Českou Chuťovku), od 1.10.2020 ji můžete zakoupit v našich podnikových prodejnách za akční cenu.

Grilovací program bude ukončen k 30.9.2020.

Níže můžete shlédnout naše doposud oceněné výrobky.
Zakoupit si je můžete, a nejen tyto, na prodejnách Skaličan a.s., v síti prodejen Rabbit Trhový Štěpánov a.s. a Jatky Český Brod a.s.


Personálně poradenská společnost Human Garden s. r. o. zprostředkovala odsouzeným nabídku pracovního uplatnění ve společnosti SKALIČAN a. s. Tato akciová společnost patří mezi významné zpracovatele a výrobce masa a masných výrobků na českém trhu a řadí se mezi společensky odpovědné firmy, které mají zájem o úspěšnou reintegraci osob po ukončení výkonu trestu zpět do běžného života.Více...