Aktuality

Dobrý den,

jsme významným zpracovatelem a výrobcem masa a masných výrobků na českém trhu. Produkujeme široký sortiment čerstvých upravených výsekových mas s převahou vepřového a hovězího masa, dále nabízíme přes 150 druhů masných výrobků, jako jsou speciality, trvanlivé salámy, klobásky a mnoho dalších uzenářských výrobků dle tradičních receptur. Inovujeme výrobky při využití nových technologických postupů a modernizovaného strojového vybavení. Společnost zajišťuje porážku jatečných prasat, prasnic i skotu a také porážku ve mzdě.

S našimi chutnými a kvalitními výrobky se můžete seznámit i na našich podnikových prodejnách v České Skalici, Dolanech u Jaroměře a nově v Ústí nad Labem a nebo na prodejnách RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.

Našim cílem je spokojenost zákazníka.


Dovolte, abychom Vám představili naše nové webové stránky, které v rámci zprovoznění stále doplňujeme a upravujeme. Pracujeme i na verzi v anglickém jazyce. Věříme, že se Vám naše nové stránky líbí a děkujeme za pochopení.

Platební terminál

Vážení zákazníci, na všech našich podnikových prodejnách postupně zavádíme platební terminály. Proto u nás můžete hradit Váš nákup platební kartou. První terminál jsme zavedli v prodejně u závodu v České Skalici, budeme pokračovat v Dolanech u Jaroměře a následně v Ústí nad Labem. Tak si přijďte nakoupit, těšíme se na Vás.

POZOR, důležitá informace!!!

Z důvodu nemoci je omezená pracovní doba v podnikové prodejně u závodu v České Skalici. A to následovně : pondělí až čtvrtek od 8-14hodin a v pátek od 8-16hodin. Platí od 17.1.- do 31.1.2017.Děkujeme za pochopení.

Pozor ve čtvrtek 19.1.2017 bude podniková prodejna v Dolanech u Jaroměře z technických důvodů uzavřena. Již v pátek se na Vás budeme opět těšit!!!

akce
Akční letáky podnikvých prodejen a maloobchodu
akce