Aktuality

akce
Akční letáky podnikových prodejen a maloobchodu
akce
DLOUHODOBĚ ZLEVNĚNO!!!!!
KDE: na podnikových prodejnách Skaličan a.s. v České Skalici a v Dolanech u Jaroměře:
VEPŘOVÁ KÝTA BEZ KOSTI CHLAZENÁ ZA 75 Kč S DPH
akceakce
GRILOVAČKA OD NÁS, PRO KOHO JINÉHO, NEŽ PRO VÁS
Již nyní můžete na našich podnikových prodejnách v České Skalici u závodu, Dolanech u Jaroměře a ve Vimperku koupit grilovačky v malém balení (240 g vakuově balené) po 2 nožičkách, těšit se můžete na:
čertovskou grilovací klobásu
grilovací klobásu gurmán
grilovací klobásu delikates
kozáckou klobásu na gril - letošní NOVINKA
grilovací klobása s nivou - letošní NOVINKA

Všechny grilovačky v jednotné ceně. Za jeden balíček zaplatíte 33 Kč s DPH
NOVĚ OTEVŘENÁ PODNIKOVÁ PRODEJNA SPOLEČNOSTI SKALIČAN a.s.
od: 14. 3. 2018


HLEDÁME NOVÉ KOLEGY a ŘIDIČE
Níže můžete shlédnout naše doposud oceněné výrobky.
Zakoupit si je můžete, a nejen tyto, na prodejnách Skaličan a.s., v síti prodejen Rabbit Trhový Štěpánov a.s. a Jatky Český Brod a.s.Dne 19.10.2017 se uskutečnilo v hlavním sále Senátu ČR slavnostní vyhlášení 9.ročníku České a Dětské Chuťovky, kterého jsme se jako oceněný výrobce účastnili.
V tomto ročníku jsme získali ocenění na tyto naše uzenářské výrobky:

ČESKÁ CHUŤOVKA
Herkules, Paprikáš, Gombasecká klobása, Klobása s medvědím česnekem

DĚTSKÁ CHUŤOVKA
Učňovské párky
Ve dnech 7.-8.10. 2017 jsme se účastnili společenské a sportovní události s nejdelší tradicí u nás a to na VELKÉ PARDUBICKÉ. Byl to opravdu zážitek. U našeho stánku v rámci expozice Regionální potraviny jste mohli ochutnat naše fermentované výrobky, jako jsou dekorované klobásky v pepři, paprice, česneku, bruschettě a mnoho dalších dobrot. Ochutnávka i prodej byl velmi úspěšný i přes nepřízeň počasí, která po celé dny panovala. Děkujeme a za rok se opět budeme těšit.
ZEMĚ ŽIVITELKA
Podtitul letošního ročníku zněl: "Cesta zemědělstvím"

V letošním roce jsme se poprvé účastnili výstavy Země Živitelka v Českých Budějovicích.
Jedná se o mezinárodní agrosalón s více než 100 tisíci návštěvníky a stovkami českých i zahraničních vystavovatelů. Letošní ročník byl jistě přelomový a přinesl množství novinek, jednotlivé zemědělské obory byly prezentovány napříč celým areálem. K vidění byla zemědělská technika, chov hospodářských a domácích zvířat, potravinářská výroba, rybářství, myslivost, včelařství, technologie.
Na návštěvníky čekal bohatý odborný i kulturní program, alespoň tak jsme to viděli z našeho pohledu. Opravdu to bylo pestré.
Po celou dobu se návštěvníci výstavy mohli zastavit na našem stánku v rámci expozice SZFI, kde mohli ochutnat, ale i zakoupit naše fermentované výrobky. Nabídka, ale i poptávka byla velmi velmi bohatá a myslím, že vše mělo pozitivní ohlas. Foto ZDE
Personálně poradenská společnost Human Garden s. r. o. zprostředkovala odsouzeným nabídku pracovního uplatnění ve společnosti SKALIČAN a. s. Tato akciová společnost patří mezi významné zpracovatele a výrobce masa a masných výrobků na českém trhu a řadí se mezi společensky odpovědné firmy, které mají zájem o úspěšnou reintegraci osob po ukončení výkonu trestu zpět do běžného života.Více...