Aktuality

akce
Akční letáky podnikových prodejen a maloobchodu
akce
Od 19.3. do vyprodání zásob můžete zakoupit na našich podnikových prodejnách v:
České Skalici u závodu
Dolanech u Jaroměře
a ve Vimperku
VEPŘOVOU PEČENI BEZ KOSTI S ŘETÍZKEM ZA 89,- S DPH


DLOUHODOBĚ ZLEVNĚNO!!!!!
KDE: na podnikových prodejnách Skaličan a.s. v České Skalici a v Dolanech u Jaroměře:
VEPŘOVÁ KÝTA BEZ KOSTI CHLAZENÁ ZA 75,- S DPH

akceakce
NOVĚ OTEVŘENÁ PODNIKOVÁ PRODEJNA SPOLEČNOSTI SKALIČAN a.s.
od: 14.3.2018


ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY PODNIKOVÝCH PRODEJEN
VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O ZMĚNĚ PROVOZNÍ DOBY NA NAŠICH PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH, KTEROU PLÁNUJEME OD 1.3.2018.
JAK VŠICHNI VÍTE, ZKUSILI JSME PRODLOUŽIT V URČENÉ DNY OTEVÍRACÍ DOBU DO 17 HODIN, ABYCHOM VÁM VYŠLI VSTŘÍC.
PO VYHODNOCENÍ NÁVŠTĚVNOSTI V DOBĚ OD 16-17HOD, KTERÁ NEODPOVÍDALA NAŠIM PŘEDSTAVÁM, JSME SE PO DŮKLADNÉM ZVÁŽENÍ ROZHODLI UPRAVIT OTEVÍRACÍ DOBU NÁSLEDOVNĚ:

Dolany u Jaroměře:
PO 8-13hodin
ÚT-PÁ 8-12 - 12,30-16hodin

Česká Skalice u závodu:
PO-PÁ 7-12 - 12,30-16hodin

DĚKUJEME VÁM ZA POCHOPENÍ.

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY a ŘIDIČE
Zabijačkové hody jsou v plném proudu, věříme, že jste spokojeni s našimi jitrničkami, jelítky, tlačenkami, paštikami, prejty a v neposlední řadě s naší skvělou a léta letoucí vyhlášenou vinnou klobásou s lepkem.
Vše můžete zakoupit na našich podnikových prodejnách Skaličan a.s. v České Skalici u závodu a v Dolanech u Jaroměře, dále také v síti prodejen Rabbit Trhový Štěpánov a.s. a Jatky Český Brod a.s.
Těšíme se na Vaši návstěvu a Váš nákup. Při nákupu nad 500Kč od nás získáte (na našich podnikových prodejnách Skaličan a.s.) dárek v podobě našeho výrobku.


Níže můžete shlédnout naše doposud oceněné výrobky.
Zakoupit si je můžete, a nejen tyto, na prodejnách Skaličan a.s., v síti prodejen Rabbit Trhový Štěpánov a.s. a Jatky Český Brod a.s.Dne 19.10.2017 se uskutečnilo v hlavním sále Senátu ČR slavnostní vyhlášení 9.ročníku České a Dětské Chuťovky, kterého jsme se jako oceněný výrobce účastnili.
V tomto ročníku jsme získali ocenění na tyto naše uzenářské výrobky:

ČESKÁ CHUŤOVKA
Herkules, Paprikáš, Gombasecká klobása, Klobása s medvědím česnekem

DĚTSKÁ CHUŤOVKA
Učňovské párky
Ve dnech 7.-8.10. 2017 jsme se účastnili společenské a sportovní události s nejdelší tradicí u nás a to na VELKÉ PARDUBICKÉ. Byl to opravdu zážitek. U našeho stánku v rámci expozice Regionální potraviny jste mohli ochutnat naše fermentované výrobky, jako jsou dekorované klobásky v pepři, paprice, česneku, bruschettě a mnoho dalších dobrot. Ochutnávka i prodej byl velmi úspěšný i přes nepřízeň počasí, která po celé dny panovala. Děkujeme a za rok se opět budeme těšit.
Dne 9.9.2017 jsme se účastnili Kuronských slavností v Náchodě. Tato slavnost byla velmi pestrá jak do divadelních tak i koncertních vystoupení. Řemeslné trhy na nádvoří byly také skvělé. Připojujeme pár fotek z našeho stánku, kde jste měli možnost ochutnat i zakoupit naše výrobky oceněné Regionální potravinou,Českou Chuťovkou a Top Delikatesou.

ZEMĚ ŽIVITELKA
Podtitul letošního ročníku zněl: "Cesta zemědělstvím"

V letošním roce jsme se poprvé účastnili výstavy Země Živitelka v Českých Budějovicích.
Jedná se o mezinárodní agrosalón s více než 100 tisíci návštěvníky a stovkami českých i zahraničních vystavovatelů. Letošní ročník byl jistě přelomový a přinesl množství novinek, jednotlivé zemědělské obory byly prezentovány napříč celým areálem. K vidění byla zemědělská technika, chov hospodářských a domácích zvířat, potravinářská výroba, rybářství, myslivost, včelařství, technologie.
Na návštěvníky čekal bohatý odborný i kulturní program, alespoň tak jsme to viděli z našeho pohledu. Opravdu to bylo pestré.
Po celou dobu se návštěvníci výstavy mohli zastavit na našem stánku v rámci expozice SZFI, kde mohli ochutnat, ale i zakoupit naše fermentované výrobky. Nabídka, ale i poptávka byla velmi velmi bohatá a myslím, že vše mělo pozitivní ohlas. Foto ZDE
Personálně poradenská společnost Human Garden s. r. o. zprostředkovala odsouzeným nabídku pracovního uplatnění ve společnosti SKALIČAN a. s. Tato akciová společnost patří mezi významné zpracovatele a výrobce masa a masných výrobků na českém trhu a řadí se mezi společensky odpovědné firmy, které mají zájem o úspěšnou reintegraci osob po ukončení výkonu trestu zpět do běžného života.Více...