Aktuality

akce
Akční letáky podnikových prodejen a maloobchodu
akce
POZOR AKCE!!!!!!
UZENÁ ŽEBÍRKA PLOCHÁ (Z BOKU) ZA 39,- S DPH
ZAKOUPÍTE NA NAŠICH PODNIKOVÝCH PRODEJNÁCH V ČESKÉ SKALICI U ZÁVODU A V DOLANECH U JAROMĚŘE.
AKCE TRVÁ OD 10.1.2018 DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

SLEVA 35 % NA VEŘPOVOU KRKOVICI BEZ KOSTI, KOUPÍTE JI U NÁS ZA 85,-KČ S DPH.
STAVTE SE NA PRODEJNĚ V DOLANECH U JAROMĚŘE NEBO V ČESKÉ SKALICI U ZÁVODU. AKCE TRVÁ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.
MŮŽETE KOUPIT I AKČNÍ SKALICKOU ŠUNKU, VEPŘOVOU TLAČENKU A NEBO UČŇOVSKÉ PÁRKY.akceakce
HLEDÁME NOVÉ KOLEGY
a ŘIDIČE


Vážení zákazníci,
Reagujeme na Vaše požadavky a proto od 13.11.2017 zkoušíme prodloužit provozní dobu na našich podnikových prodejnách v České Skalici u závodu a v Dolanech u Jaroměře.
Vašich podnětů si vážíme a těšíme se na Vaši návštěvu v prodejnách Skaličan a.s.

Zabijačkové hody jsou v plném proudu, věříme, že jste spokojeni s našimi jitrničkami, jelítky, tlačenkami, paštikami, prejty a v neposlední řadě s naší skvělou a léta letoucí vyhlášenou vinnou klobásou s lepkem.
Vše můžete zakoupit na našich podnikových prodejnách Skaličan a.s. v České Skalici u závodu a v Dolanech u Jaroměře, dále také v síti prodejen Rabbit Trhový Štěpánov a.s. a Jatky Český Brod a.s.
Těšíme se na Vaši návstěvu a Váš nákup. Při nákupu nad 500Kč od nás získáte (na našich podnikových prodejnách Skaličan a.s.) dárek v podobě našeho výrobku.


Níže můžete shlédnout naše doposud oceněné výrobky.
Zakoupit si je můžete, a nejen tyto, na prodejnách Skaličan a.s., v síti prodejen Rabbit Trhový Štěpánov a.s. a Jatky Český Brod a.s.Dne 19.10.2017 se uskutečnilo v hlavním sále Senátu ČR slavnostní vyhlášení 9.ročníku České a Dětské Chuťovky, kterého jsme se jako oceněný výrobce účastnili.
V tomto ročníku jsme získali ocenění na tyto naše uzenářské výrobky:

ČESKÁ CHUŤOVKA
Herkules, Paprikáš, Gombasecká klobása, Klobása s medvědím česnekem

DĚTSKÁ CHUŤOVKA
Učňovské párky
VEPŘOVÁ ŠUNKA DELIKATES - ŠUNKA NEJVYŠŠÍ KVALITY, OCENĚNÁ REGIONÁLNÍ POTRAVINOU PRO KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ 2017..
Dne 2.9.2017 proběhlo u příležitosti "Slavností královny Elišky " vyhlášení výsledků soutěže "Regionální potravina Královéhradeckého kraje 2017". Získali jsme ocenění na výrobek:
VEPŘOVÁ ŠUNKA DELIKATES - ŠUNKA NEJVYŠŠÍ KVALITY, s obsahem vepřového 95%.
Šunku můžete zakoupit na prodejnách Skaličan a.s., v síti prodeje Rabbit Trhový Štěpánov a.s. a Jatky Český Brod.
Z celkových 136 výrobků od 36 výrobců toto ocenění získalo 8 výrobků. Naše vepřová šunka DELIKATES byla jedním z nich. Tohoto ocenění si velmi vážíme a děkujeme.

Přijďte nás navštívit a ochutnat naše výrobky při této příležitosti.
Budeme se na Vás těšit u našeho stánku.
Ve dnech 7.-8.10. 2017 jsme se účastnili společenské a sportovní události s nejdelší tradicí u nás a to na VELKÉ PARDUBICKÉ. Byl to opravdu zážitek. U našeho stánku v rámci expozice Regionální potraviny jste mohli ochutnat naše fermentované výrobky, jako jsou dekorované klobásky v pepři, paprice, česneku, bruschettě a mnoho dalších dobrot. Ochutnávka i prodej byl velmi úspěšný i přes nepřízeň počasí, která po celé dny panovala. Děkujeme a za rok se opět budeme těšit.
Dne 9.9.2017 jsme se účastnili Kuronských slavností v Náchodě. Tato slavnost byla velmi pestrá jak do divadelních tak i koncertních vystoupení. Řemeslné trhy na nádvoří byly také skvělé. Připojujeme pár fotek z našeho stánku, kde jste měli možnost ochutnat i zakoupit naše výrobky oceněné Regionální potravinou,Českou Chuťovkou a Top Delikatesou.

ZEMĚ ŽIVITELKA
Podtitul letošního ročníku zněl: "Cesta zemědělstvím"

V letošním roce jsme se poprvé účastnili výstavy Země Živitelka v Českých Budějovicích.
Jedná se o mezinárodní agrosalón s více než 100 tisíci návštěvníky a stovkami českých i zahraničních vystavovatelů. Letošní ročník byl jistě přelomový a přinesl množství novinek, jednotlivé zemědělské obory byly prezentovány napříč celým areálem. K vidění byla zemědělská technika, chov hospodářských a domácích zvířat, potravinářská výroba, rybářství, myslivost, včelařství, technologie.
Na návštěvníky čekal bohatý odborný i kulturní program, alespoň tak jsme to viděli z našeho pohledu. Opravdu to bylo pestré.
Po celou dobu se návštěvníci výstavy mohli zastavit na našem stánku v rámci expozice SZFI, kde mohli ochutnat, ale i zakoupit naše fermentované výrobky. Nabídka, ale i poptávka byla velmi velmi bohatá a myslím, že vše mělo pozitivní ohlas. Foto ZDE
Personálně poradenská společnost Human Garden s. r. o. zprostředkovala odsouzeným nabídku pracovního uplatnění ve společnosti SKALIČAN a. s. Tato akciová společnost patří mezi významné zpracovatele a výrobce masa a masných výrobků na českém trhu a řadí se mezi společensky odpovědné firmy, které mají zájem o úspěšnou reintegraci osob po ukončení výkonu trestu zpět do běžného života.Více...