Fotogalerie

Velká Pardubická
Ve dnech 7.-8.10. 2017 jsme se účastnili společenské a sportovní události s nejdelší tradicí u nás a to na VELKÉ PARDUBICKÉ. Byl to opravdu zážitek. U našeho stánku v rámci expozice Regionální potraviny jste mohli ochutnat naše fermentované výrobky, jako jsou dekorované klobásky v pepři, paprice, česneku, bruschettě a mnoho dalších dobrot. Ochutnávka i prodej byl velmi úspěšný i přes nepřízeň počasí, která po celé dny panovala. Děkujeme a za rok se opět budeme těšit.
Kuronské slavnosti
Dne 9.9.2017 jsme se účastnili Kuronských slavností v Náchodě. Tato slavnost byla velmi pestrá jak do divadelních tak i koncertních vystoupení. Řemeslné trhy na nádvoří byly také skvělé. Připojujeme pár fotek z našeho stánku, kde jste měli možnost ochutnat i zakoupit naše výrobky oceněné Regionální potravinou,Českou Chuťovkou a Top Delikatesou.
Země Živitelka
Podtitul letošního ročníku zněl: "Cesta zemědělstvím"
V letošním roce jsme se poprvé účastnili výstavy Země Živitelka v Českých Budějovicích.
Jedná se o mezinárodní agrosalón s více než 100 tisíci návštěvníky a stovkami českých i zahraničních vystavovatelů. Letošní ročník byl jistě přelomový a přinesl množství novinek, jednotlivé zemědělské obory byly prezentovány napříč celým areálem. K vidění byla zemědělská technika, chov hospodářských a domácích zvířat, potravinářská výroba, rybářství, myslivost, včelařství, technologie.
Na návštěvníky čekal bohatý odborný i kulturní program, alespoň tak jsme to viděli z našeho pohledu. Opravdu to bylo pestré.
Po celou dobu se návštěvníci výstavy mohli zastavit na našem stánku v rámci expozice SZFI, kde mohli ochutnat, ale i zakoupit naše fermentované výrobky. Nabídka, ale i poptávka byla velmi velmi bohatá a myslím, že vše mělo pozitivní ohlas.
19.kongres Sámoška v Top Hotelu Praha
Dne 31.5.-1.6.2017 jsme se účastnili kongresu Sámoška, který se konal v Top Hotelu Praha. Dne 1.6.2017 proběhl celodenní kongres na podporu domácího maloobchodního trhu. Umožňuje setkání členů maloobchodních aliancí, družstev, jednotlivých maloobchodníků, velkoobchodů, dodavatelů i zástupců státních a profesních organizací. Cílem akce je informovat a inspirovat domácí obchodníky a pomoci jim lépe čelit ostré konkurenci na trhu. Kongresu předchází neformální večerní setkání a exkurze do prodejen či zajímavých výrobních provozů.
Masokombinát Skaličan a.s. vs. SALIMA 2016
Možnost prezentovat naše výrobky na mezinárodním veletrhu SALIMA 2016 pro nás mělo velký význam. Naší účastí jsme se dostali ještě hlouběji do podvědomí konečných spotřebitelů, ale i konkurenci, jako takové. Představili jsme naše TOP výrobky, které získaly spoustu různých ocenění jako je Regionální Potravina, Česká Chuťovka a v neposlední řadě TOP DELIKATESA. K našemu lákavě vypadajícímu stánku přišlo spoustu návštěvníků, kteří ochutnali a poté i nakoupili naše uzenářské delikatesy. Moc děkujeme a budeme se těšit opět za dva roky.
Masokombinát Skaličan a.s. vs. Regiontour 2016
Ve dnech 14.1.-17.1.2016 jsme se účastnitili na Brněnském výstavišti akce Regiontour 2016 – festivalu krajových specialit a regionálních potravin, který navštívilo přes 30tisíc návštěvníků. Naše firma představila hlavně výrobky oceněné Regionální potravinou a Českou Chuťovkou. Vystavovat na tomto veletrhu pro nás jako pro firmu bylo přínosem.
Výroba
Rozvozové automobily
Zařízení k odprodeji

Cena DOHODOU
tel.: 491 419 473. 737 218 185