top of page

Administrativní pracovník / pracovnice technického úseku

Zelená 226, Česká Skalice, Česko

Úvazek:

O pozici:

Co budete dělat

·         administrativní činnosti pro technický úsek

·         nákup materiálu a náhradních dílů pro technický úsek

·         zpracování docházek a podkladů pro mzdovou účtárnu

·         zajišťování školení pracovníků

Co potřebujete

·         Znát práci na PC – Excel, Word

·         Středoškolské vzdělání s maturitou

·         Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

·         Pozitivní přístup, nadšení pro práci

·         Ochota vzdělávat se a učit novým věcem

·         Řidičské oprávnění sk. B – podmínkou

·         Zdravotní způsobilost pro potravinářský provoz

Výhodou

·         Vítáme technické vzdělání

·         Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme:

·         Práci na plný úvazek

·         Mzdové ohodnocení: dle praxe a zkušeností od 25.000 Kč

·         (bližší info na tel.: 727 972 538)

·         Nástup možný ihned nebo dle dohody

·         Závodní stravování (oběd 55 Kč)

·         Každý měsíc balíček firemních výrobků

·         Zázemí stabilní společnosti (Skaličan je významný zpracovatel

            a výrobce masa a masných výrobků na českém trhu již od roku1974)

V případě zájmu prosím volejte na personální oddělení

Tel.: 491 419 418 nebo 727 972 538, e-mail: personalni@skalican.cz

bottom of page