NAŠE 

MASO

Na trhu od roku 1974

Poctivou prací a rozumným hospodařením se snažíme chovat zodpovědně nejen k půdě, ale i k našim spolupracovníkům a zákazníkům. Dlouhodobě se staráme o udržitelné využití jedinečného českého bohatství zděděném po našich předcích, a to zemědělské půdy.

Z plodin vyrábíme vlastní krmivo pro moderní chovy drůbeže, prasat a krav. V našich tradičních zpracovatelských závodech vyrábíme produkty pouze z produkce českých zemědělců. Neustále modernizujeme a zdokonalujeme výrobu. Plníme ty nejpřísnější standardy pro produkci čerstvého, zdravého a poctivého masa.

Naším cílem je výrobky, jejichž původ máme plně pod kontrolou a za jejichž kvalitu ručíme svým jménem, nabídnout prostřednictvím našich podnikových prodejen SKALIČAN a řeznictví RABBIT Vám všem - našim zákazníkům. A to vždy s dokonalým servisem a férovými cenami.

Děkujeme, že do nás vkládáte důvěru, která dává našemu příběhu smysl a energii pro další roky.

 

Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc.
Generální ředitel

RABBIT Trhový Štěpánov

NAŠE FARMY

Již 30 let se staráme o 15 tisíc hektarů největšího bohatství české země a to zemědělskou půdu. Díky dlouhodobým zkušenostem, rozumnému hospodaření a nejmodernějším technologiím se snažíme docílit co  nejlepších sklizní způsoby, které budou pro českou půdu dlouhodobě udržitelné a nebudou ji znehodnocovat. Vypěstovat kvalitní přírodní suroviny, které jsou základem pro výrobu krmiva pro naše zvířata.

nase-farmy.jpg
nase-krmivo.jpg

NAŠE KRMIVO

Sklizeň z našich polí míří do vlastní výrobny krmných směsí, kde připravujeme krmivo pro všechna naše kuřata, většinu prasat, slepic a krav.

NAŠE CHOVY

Základem pro kvalitní maso je zvíře, způsob jeho chovu a výživy. V našich vlastních chovech vepřů, kuřat a krav krmíme 100% vlastním krmivem. Zvířatům poskytujeme nadstandardní pohodu díky nejmodernějším technologiím krmení, větrání, topení a svícení. Steleme pomocí slámových pelet a rašeliny pro zajištění optimálního stavu podestýlky a možnosti přirozeného chování. Zpracováváme pouze prověřená a zdravá prasata, krávy a kuřata, vše dle zásad pro hygienu a pohodu zvířat.

Cow
tmavsi-maso.jpg

NAŠE PRODEJNY

Jedinečné produkty s českým příběhem a nejvyšší kvalitou nabízíme prostřednictvím vlastních fermních prodejen SKALIČAN a prodejen RABBIT. Rychlý a přímý převoz z výrobny hned do pultu zaručuje výjimečnou čerstvost. V řeznictví se na Vás těší profesionální personál připravený poradit při výběru, připravit objednávku přímo dle požadavku a potřeb zákazníka. Vaše spokojenost je naším cílem.

NAŠE DOPRAVA

Z našich i ostatních českých chovů probíhá transport do výrobních závodů rychle a bezpečně. Poskytujeme prasatům, krávám i kuřatům prostor a dostatek vzduchu. Dojezdové vzdálenosti z farem jsou v průměru do 60 km. Tím je zajištěn příjem zdravého zvířete. Zpracované maso a výrobky poté rozvážíme ve vlastních chlazených vozech až k zákazníkovi.

Truck and Warehouse
Sliced Salami

NAŠE VÝROBKY

Poctivé české maso zpracováváme ve výrobních závodech, mezi které se řadí i SKALIČAN. Ty jsou neustále modernizovány tak, aby umožňovaly co nejčistší, nejrychlejší a nejbezpečnější proces výroby a přípravy kvalitního a bezpečného masa. Všechny výrobní závody jsou pod neustálou veterinární kontrolou dohlížející na dodržování hygienických standardů a zákonů. Všechny výrobní závody jsou zároveň držiteli mezinárodních certifikátů IFS, které jsou další garancí pro bezpečné potraviny.