top of page

NAŠE FARMY

Již 30 let se staráme o 15 tisíc hektarů největšího bohatství české země, a to zemědělskou půdu. Díky dlouhodobým zkušenostem, rozumnému hospodaření a nejmodernějším technologiím se snažíme docílit co nejlepších sklizní způsoby, které budou pro českou půdu dlouhodobě udržitelné a nebudou ji znehodnocovat. Vypěstovat kvalitní přírodní suroviny, které jsou základem pro výrobu krmiva pro naše zvířata.

nase-farmy.jpg
nase-krmivo.jpg

NAŠE KRMIVO

Sklizeň z našich polí míří do vlastní výrobny krmných směsí, kde připravujeme krmivo pro všechna naše kuřata, většinu prasat, slepic a krav.

NAŠE CHOVY

Základem pro kvalitní maso je zvíře, způsob jeho chovu a výživy. V našich vlastních chovech prasat, kuřat a krav krmíme 100% vlastním krmivem. Zvířatům poskytujeme nadstandardní pohodu díky nejmodernějším technologiím krmení, větrání, topení a svícení. Steleme pomocí slámových pelet a rašeliny pro zajištění optimálního stavu podestýlky a možnosti přirozeného chování. Zpracováváme pouze prověřená a zdravá prasata, krávy a kuřata, vše dle zásad pro hygienu a pohodu zvířat.

Cow
tmavsi-maso.jpg

NAŠE PRODEJNY

Jedinečné produkty s českým příběhem a nejvyšší kvalitou nabízíme prostřednictvím vlastních podnikových prodejen SKALIČAN a prodejen RABBIT. Rychlý a přímý převoz z výrobny hned do pultu zaručuje výjimečnou čerstvost. V řeznictví se na Vás těší profesionální personál připravený poradit při výběru, připravit objednávku přímo dle požadavku a potřeb zákazníka. Vaše spokojenost je naším cílem.

NAŠE DOPRAVA

Z našich i ostatních českých chovů probíhá transport do výrobních závodů rychle a bezpečně. Poskytujeme prasatům, krávám i kuřatům prostor a dostatek vzduchu. Dojezdové vzdálenosti z farem jsou v průměru do 60 km. Tím je zajištěn příjem zvířete, které nebylo zbytečně stresováno dlouhou cestou. Zpracované maso a výrobky poté rozvážíme ve vlastních chlazených vozech až k zákazníkovi.

Truck and Warehouse
Sliced Salami

NAŠE VÝROBKY

Poctivé české maso zpracováváme ve výrobních závodech mezi které se řadí i SKALIČAN. Ty jsou neustále modernizovány tak, aby umožňovaly co nejčistší, nejrychlejší a nejbezpečnější proces výroby a přípravy kvalitního a bezpečného masa. Všechny výrobní závody jsou pod neustálou veterinární kontrolou dohlížející na dodržování hygienických standardů a zákonů. Všechny výrobní závody jsou zároveň držiteli mezinárodních certifikátů IFS, které jsou další garancí pro bezpečné potraviny.

bottom of page